15 lipca 2014

Dlaczego bloguję - wyzwanie Uli

Dlaczego bloguję?
Żeby pokazywać swoje Potwory. 
Po prostu. 
Żeby podpatrywać innych, którzy tworzą podobne rzeczy, żeby być w kontakcie z tymi, z którymi innego nie ma. 
Kiedy zaczynałam nie było Facebooka, o Flickrze nie słyszałam,  Pinterest chyba też nie istniał, to było jedyne okno na świat :) Oprócz Scrappassion rzecz jasna :) 
A teraz bez bloga było by jakoś dziwnie, chociaż czasu na niego coraz mniej :(

http://www.senmai.pl/2014/07/wyzwanie-blogowe-dzien-2-dlaczego-bloguje/

8 komentarzy:

 1. Też biorę udział w wyzwaniu ;-) Wydaje mi się, że większość blogów pokazujących nasze "potwory" została stworzona do ich pokazywania. to fajne, że chcemy się tym dzielić :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogi teraz trochę przygasły w cieniu FB, ale ja też swojego trzymam jakoś tam, i myślę, że kiedyś znowu nadejdzie ich czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie teraz jest łatwiej puścic cos na fb, niż zrobic notke na bloga- aczkolwiek, ja zaglądam zawsze do Ciebie ilekroć wypatrzę na fb nowy post :)
  nie zawsze komentuję, przyznaję się do tego - bo po prostu nie mam czasu , albo mówię sobie,że zrobię to potem i zapominam
  Kilka dziewczyn jest ze mną , w moim sercu od poczatku scrapowania- to jestes między innymi Ty, Tores, Oliwiaen- uwielbiam Was dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 4. O jak miło :)
  Tez uważam, że fb trochę zepchnął blogi na dalszy plan, ale ja się trzymam bloga, na fb nie wrzucam nawet wszystkich linków, i tak samo nie zawsze komentuję to co na blogu, ale zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzielenie się swoimi pasjami jest najwspanialszą rzeczą pod słońcem, w szczególności wtedy, gdy w najbliższym gronie jesteśmy z lekka niedoceniane ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. W realu czasami trudno znaleźć bratnią duszę robótkową, a blog otwiera tak szeroko okno na nowe znajomości i możliwości !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, masz racje. Bez bloga to jakoś nie to samo.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)