16 stycznia 2014

1. Projekt dla domu

Asia Majstruje rozpoczęła świetną akcję :)  

http://asia-majstruje.blogspot.com/2014/01/srodowy-myk-wasciwie-nowy-projekt.html?showComment=1389254980880#c739754514101957239

Świetną dla mnie bo ja ciągle coś w domu robię, przestawiam, wieszam, maluję, wymyślam itd, no ale nie raz już o tym pisałam i nie raz pokazywałam co tam zrobiłam nowego. 
Ostatnio nie było czasu na jakieś spektakularne zmiany, jedynie co mnie frustrowało ogromnie, to miejsce pod schodami, gdzie po prostu było wszystko. 
Długo myślałam o tym, co by tam zrobić. Pomysł był na wysuwane szafki, albo zwykłe zamykane, ale w końcu stanęło na zwykłych półkach. Jak pomyślałam, tak też zostało zrobione. 
Pojechałam z mężem do Castoramy, zamówiliśmy półki, kupiliśmy co tam trzeba, wsporniki, śrubki itd. 

Oczywiście półki wieszał mój mąż, bo ja w życiu bym nie dała rady, chociażby ze względu na ich wagę, są dość głębokie i długie. 

To co tam mam to nie do końca jeszcze jest efekt jaki chciałam uzyskać, chociażby dlatego, że planuję tam jeszcze kupić, lub dostać skrzynki lub koszyki wiklinowe (widziałam pod Żabką dużo skrzynek drewnianych, muszę zagadać czy można je wziąć ;), pomalować je na biało, po prostu żeby było jeszcze ładniej :) 

Na razie też powiesiłam dwa robocze obrazki, ale myślę, że z czasem tam zrobię jakąś galerię :)

A teraz zobaczcie mój bałagan przed i po 
(PPD by się nie powstydziła:) ) 

 Przed Po
A w głowie już następny projekt, tylko ten będzie się wiązał już z większymi zmianami, więc nie wiem kiedy, ale na pewno go zrealizuję w tym roku :))))